+90 ( 232 ) 376 76 10 Danışma Hattı
info@normcivata.com Destek Bilgi Adresi

Hakkımızda

Hedef ve İlkeler

Misyonumuz
Paydaşlarına değer yaratan, her zaman güvenilen ve tercih edilen küresel çözüm ortağı olmaktır.

Vizyonumuz
Çalışan ile birlikte mükemmelliğin peşinde koşan, küresel bir firma olmaktır.

İlkelerimiz

Ülke ekonomisinin en büyük yapı taşlarından biri olmak, yer aldığımız her alanda değer yaratmak için çalışırız.

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla, her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Norm Grup olarak; tüm birimlerimizde proaktif ve yenilikçi yöntemlerle hareket eder, müşterilerimizden tedarikçilerimize kadar temas ettiğimiz her noktada beklentileri karşılarız.

Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde üstün kaliteye ulaşmak, temas ettiğimiz her noktada güvenilirliğin ve saygınlığın simgesi olmak önceliğimizdir. Şimdiye kadar attığımız her adımda bu çizgimizden taviz vermedik.

Norm Grup olarak sıfır hata felsefesiyle hareket eder, müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve hizmet anlayışını tüm süreçlerimizde uygularız.

Kalite Yönetim Sistemi'nin grup firmalarımızın tüm kademelerince anlaşılması, uygulanması ve sürdürülmesi; hataları oluşmadan önlememizi ve yapılan hataların tekrarlanmaması için gerekli tedbirleri almamızı sağlamaktadır.

Bağlantı elemanları ile ilgili gelişen teknolojiyi yakından takip etmek, çalışanlarımızın gelişimini sağlayacak eğitimler vermek, sistemi sürekli iyileştirmemize olanak tanımaktadır.