Ocak 2020 - Sayı:2

NORM HABER BÜLTENİ

NORM’DA ‘CLEANLINESS’ HİZMETİ VERİLMEYE BAŞLANDI

Norm’da otomotiv, elektronik ve havacılık sektörlerinde kullanılan malzemeler için kritik önem taşıyan ‘Cleanliness’ hizmeti verilmeye başlandı. Performansı ve güvenliği arttırmak, enerji tüketimini düşürmek ve emisyonu azaltmaya yarayan bu teknoloji, dünya devleri tarafından tercih ediliyor. Norm’da ‘Cleanliness’ süreci ISO 16232 and VDA 19 şartnamelerine uygun olarak yapılıyor. Ayrıca Norm, bu süreci müşterilerin ihtiyaçlarına ve gerekliliklerine göre de tasarlayabiliyor. Daha fazla bilgi almak için müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

%100 SOĞUK DÖVME İLE BAGAJ KAPAĞI AMÖRTİSÖR CIVATASI

Norm Cıvata olarak her geçen gün ürün portföyümüzü daha da genişletiyoruz. Son olarak portföyümüze %100 soğuk dövme işlemi ile üretilmiş bagaj kapağı amörtisör cıvatalarını ekledik. Böylece ikincil işlemi elimine ederek daha hızlı üretim olanağı sağlıyoruz. Daha hassas toleranslarda üretim yaparak daha pürüzsüz yüzeyler elde edebiliyoruz. %100 soğuk dövme işlemi ile üretilmiş ürünlerimizde müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunabiliyoruz.

UYSAL MAKİNA’YA VOLVO DENETLEMESİNDEN TAM NOT

Uysal Makina, Eylül ayı içinde Volvo STIM Audit denetimini başarıyla tamamladı. Çinko Nikel kaplamada olduğu gibi; Çinko Lamel (Geomet) kaplama tesisleri için de Volvo’nun onaylı tedarikçiler listesine girmeyi başardı. 2016 yılı itibariyle ürün yelpazesini genişleten Uysal Makina uzman kadrosuyla müşterilerinin isteklerini kaliteli, zamanında ve standartlarına uygun olarak karşılamaktadır. Başta otomotiv sektörü olmak üzere beyaz eşya, inşaat, makine, mobilya, havacılık, biyomekanik ve demiryolu gibi farklı sektörlerde kullanılan bağlantı elamanlarına kaplama hizmeti verilmektedir. Uysal Makina firmamızda şu anda MacDermid, Dörken MKS, Magni, NOF lisansları mevcut olup; Çinko, Çinko Nikel, Çinko Lamelli (Delta/Geomet), Çinko Fosfat, Kilitli Boya, Omnimask, Spray kaplama uygulamaları yapılabilmektedir.

YANDAN MARKALI SOMUN ÜRETİMİNE BAŞLANDI

Müşterimizin talebi üzerine yandan markalı somun üretimine başlandı. Yüzey alanı ve yüzey alanına bağlı olarak sürtünme kuvvetinin hassas olduğu kullanım alanlarında, montajlanacak yüzeyin yüzey kalitesi çok önemlidir. Bu tür ürünlerde, montajlanacak yüzeyde olan markalama bir yüzey kusuru sayılır ve markanın bu yüzeyde bulunması istenmez. Değme yüzeyinde bulunan markalamanın anahtar ağzına alınabilmesiyle yüzey pürüzlüğü değerleri daha düşük tutulabilir.

KENDİNDEN DİŞ AÇAR BAĞLANTI ELEMANI: NORM EST®

Yüksek performanslı kendinden diş açar bağlantı elemanı ürünümüz NORM EST®’in Almanya’dan patent başvuru onayı alındı. NORM EST®, yüksek diş sıyırma oranlarında güçlü bir bağlantı sağlamak için geliştirilmiştir. Diş açma sırasında montaj parçasının akarak bağlantı elemanının keskin köşelerine oldukça dar toleranslarda birleşmesi, titreşime karşı mükemmel bir koruma sağlar. Titizlikle geliştirilmiş şekillendirme ve uyum bölgesi, delik ile bağlantı elemanı arasında mükemmel eksenleme yaratır. Üstün dört köşeli form, düşük diş açma torku sağlamaktadır.

Copyright © 2020 Norm Cıvata, All rights reserved.


E-posta Adresimiz
marketing@norm-fasteners.com.tr

www.normcivata.com.tr

Bu e-postaları almak istemiyorsanız aşağıda bulunan bağlantıdan listeden çıkabilirsiniz.
Bilgilerimi Düzenle | Listeden Çık